Szprotawa: Restauracja "Na Szlaku Smaku" - Lokalna baza firm

Nazwa firmy: Restauracja "Na Szlaku Smaku" -
Miejscowość: Szprotawa
Kod: 67-300
Adres: Mickiewicza 1
Telefon: 530002275
Fax:
Telefon komórkowy:
E-mail: naszlakusmaku2013@gmail.com
Strona www: https://pl-pl.facebook.com/pages/Na-Szlaku-Smaku/1471092169790593
Opis działalności:

Kawiarnia – restauracja „Na Szlaku Smaku” to miejsce na każdą porę dnia, rodzinny obiad, spotkanie przy kawie czy romantyczną kolację. Lokal znajduje się w Szprotawskim Domu Kultury i dzięki uprzejmości Dyrekcji tej placówki goszczą u nas wszyscy artyści występujący na deskach SzDK. Mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach takie znakomitości, jak: Artur Barciś, kabaret Ciach, Alosza Awdiejew.
Nasza restauracja przyciąga niepowtarzalnym klimatem. Doskonałe jedzenie, które jest przygotowywane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty zaspokaja podniebienia naszych gości. Nasi kucharze oraz kelnerzy dbają o dobry nastrój licznie odwiedzających naszą restaurację.
Codziennie serwujemy wyśmienite zestawy obiadowe, także w formie cateringu – na każdy dzień tygodnia inny zestaw. 12 rodzajów pizzy (również na dowóz) ma ogromne rzesze wielbicieli.
Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy strefę W-fi.
Z okazji różnych wydarzeń sportowych organizujemy „strefy kibica” i wspólnie kibicujemy polskim reprezentantom.
W trosce o dobry nastrój organizujemy nastrojowe koncerty.
W naszej klimatycznej restauracji organizujemy dla Państwa imprezy podkreślające ważne wydarzenia w Państwa życiu: wesela, komunie, chrzciny, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, bankiety, spotkania tematyczne, wigilie firmowe.
Każdy z gości traktowany jest u nas wyjątkowo. Dlatego też posiadamy kącik rysunkowy dla dzieci, specjalne krzesełka dla najmłodszych gości a w ofercie specjalnie dla nich oprócz pysznych naleśników serwujemy desery i lody truskawkowo – bananowe wedle własnej receptury.
Najwięcej młodych osób szlak wiedzie do naszego lokalu w weekendy. Wówczas grupy młodzieży licznie odwiedzające „Na Szlaku Smaku” bawią się wyjątkowo przy muzyce i świetnym jedzeniu.
Zapraszamy również do ogródka piwnego na bogatą ofertę złotego napoju.

To wszystko znajdziecie Państwo w kawiarni-restauracji „Na Szlaku Smaku” w Szprotawie przy ul. Mickiewicza 1 w dni powszednie i niedzielę w godzinach:

Od poniedziałku do czwartku: 12.00 -22.00
Piątek: 12.00 - 24.00
Sobota: 13.00 – 24.00
Niedziela: 13.00 - 22.00

Zapamiętajcie Państwo nasze logo i niech szlak zwiedzie Was do restauracji „Na Szlaku Smaku”. Przywitamy Państwa i ugościmy jak we własnym domu
Informator Miejski www.szprotawa.info © 2008-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Gmina Szprotawa, Gmina Małomice, Gmina Niegosławice
Partner serwisu: www.szprotawa.org.pl_